Ефект Моцарта

31 марта 2013
11:00 Воскресенье
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )
Запрошуємо на черговий концерт популярної класичної музики для родин із маленькими дітьми із циклу «Ефект Моцарта». Виконавці – солісти Дніпропетровської філармонії Леся Рожкова (клавішні) та Віталій Рожков (кларнет). 
 
Концерти із циклу «Ефект Моцарта» - це чудова можливість у невимушеній обстановці залучати малечу до кращих зразків світової музичної класики, прищеплювати дітям із пелюшок вишуканий музичний смак.

Леся та Віталій Рожкови підбирають нескладні для дитячого сприйняття твори, чергуючи ритмічні й ліричні композиції, аби малюки могли і потанцювати, і відпочити. Музиканти також у легкій формі, з ілюстраціями, пояснюють дітям назви композицій або їхнє призначення, а також залучають їх до ігор і шумового оркестру.

На концертах у музеї малюки не обмежені у своїх діях: вони можуть, знявши взуття, бавитися на килимі іграшками і гратися одне з одним, танцювати, малювати, просто сидіти чи навіть спати на м’яких подушках, «купаючись» у музичній «ванній».

Справки по  тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать