Трипільськи ляльки

Любi жiнки запрошуємо на майстер-клас по виготовленню  «Трипільської ляльки».! Клуб "Прикраси твого Дому" запрошує Вас поринути в чарівний світ творення і творчості та розкриття для себе ще однiєї гранi жіночого світу. Творчо Ви зможете прожити еволюцію ляльки від трипільської культури до сьогодення.

Майстер-класс дозволить Вам доторкнутися до мудрості предків, навчитися слухати себе і навести лад у своїй душі. У приємній атмосфері cпiвбесiди, поєднаній з чаюванням, ми будемо створювати унікальних ляльок, яких створювали, ще наші далекі предки..

Природа жінки виношувати і народжувати. Процес створення ляльки дуже схожий  на  природний, оскільки  завдяки Вам на на світло з'являється нове диво.

 У програмі курсу:
 1.Трипільська лялька.
 2.Слов'янські мотанки.
 3.Текстильні ляльки.
 4.В'язані іграшки.
 5.Лялька з полімерної глини.

Майстер - Касторних Світлана. 
Практикуючий психолог (Дніпропетровський Державний Університет, Московський інститут інтеграційної системної психології, Київський інститут процесуальної психотерапії), нумеролог-ведічеськоє,піфагорейськоє,універсологичеськоє напряму.Закінчила вищу антропософськую школу для педагогів р. Штуттгарт(Німеччина).В течії 18 років вивчала, практикувала, викладала кухню вед. Вивчає Древню Слов'янську Культуру, Слов'янські Веди. Майстер по народних куклам-мотанкам,текстільним ляльках і художнім(колекційним) ляльках. Таких ляльок ще називають "Трипільська баба". Лялька виготовляється з глини і, доки вона ще не затверділа, на її тіло наносяться сакральні символи. Цей оберіг є предком нинішнього нагрудного хреста. Все нове-добре забуте старе.

Реєстрація обов`язкова.  Кількість місць обмежена.

Всі необхідні матеріали надаються.

Справки по тел.: (056) 32-03-10, (097) 251-03-16. 

 

 

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Психология
7 декабря, 14:00
ул. Ю. Савченко 3
Семинар
22 ноября, 18:30
Академия Культуры, ул. Антоновича 26
Игра
23 ноября, 19:00
Choolan ver. 2.0, ул. Южная, 8
Психология
24 ноября, 13:00
Мастер-класс
24 ноября, 10:00
Школа развития Грани сознания, ул. Шевченко 59, офис 256

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites