Запрошуємо творчі колективи прийняти участь у 2-му Всеукраїському фестивалі талантів "Острів Злагоди" м. Запоріжжя

Запрошуємо творчі колективи прийняти участь у 2-му Всеукраїському фестивалі талантів "Острів Злагоди" м. Запоріжжя

2-й Всеукраїнський фестиваль талантів "Острів Злагоди"

Скільки по світу розкидано справжніх перлин таланту?! Мрія нашого фестивалю "Острів Злагоди", зібрати їх в творче намисто талантів!

Кожна людина талановита. Але талант у кожного проявляється в різних областях. Хтось добре малює, хтось співає, танцює, грає на музичних інструментах, створює красу своїми руками. Кожен може робити щось краще, ніж оточуючі.

Можливо поки ти навіть не знаєш, якими саме талантами володієш. Для того, щоб розкрити їх у собі необхідно докласти багато зусиль. І талант відкриється!

Головне вірити в себе і в те, що кожна людина талановита, потрібно лише відкрити в собі ці таланти. Наш фестиваль "Острів Злагоди", покликаний знайти Вас, талановитих, оригінальних, самобутніх, творчих, красивих і духовних! Допомогти Вам у Ваших сходження на Зірковий Олімп Творчості!!!А також втілити свої задуми в життя. Вірте в себе і свої таланти!

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Фильтры