Курс з практичної філософії

Курс з практичної філософії розкаже про основні знання Сходу і Заходу– науку, мистецтво, релігії, філософію. Це практичні знання, які допомагають розібратися у собі, своїх цінностях та побачити сенс того, що відбувається навколо.

Цей курс для тебе, якщо ти:

бажаєш познайомитись з основними філософськими традиціями; задаєшся питаннями про призначення, майбутнє та вибори, перед якими стоїш; прагнеш до самопізнання та розвитку себе; відчуваєш потребу бути корисним суспільству та реалізувати власні потенціали.

Завдяки курсу ти:

значно розшириш власний світогляд; зможеш пізнати себе краще, і як наслідок – краще розуміти інших людей та оточуючий світ; зможеш практикувати ці знання в реальному житті.

Про програму занять:

теми лекцій: тисячолітня Індія, Буддизм, містерії Тибету, стародавній Єгипет, Конфуцій, Піфагор, Сократ, Платон, Арістотель, філософія стоїків, людина-суспільство-держава, цикли і ритми історії, проблеми людини у сучасному світі участь у культурних і волонтерських проектах практичні заняття та дружні зустрічі: перегляд і обговорення кіно, походи до музеїв, філософські ігри та діалоги

Лекції проходять один раз на тиждень, практичні заняття – один раз в два тижні. Тривалість курсу – 4 місяці.

Організатор курсу: Міжнародна культурна асоціація «Новий Акрополь», яка об'єднує понад 15 000 волонтерів і тисячі однодумців. Більше про нас можна дізнатися тут

«Філософія для життя» – це курс, який вивчається у понад 50 країнах світу, на 5 континентах! В Україні цей курс вже прослухали більш ніж 5000 людей.

Хто веде заняття? Викладачі філософської школи «Новий Акрополь».

Контактні телефони: (066) 170-68-41, (067) 856-24-72