Nota Bene Chamber group

MK Classics (арт-директор – Тетяна Калініченко) представляє 12/04, 19:30

NB Chamber group:

Максим Грінченко (скрипка)
Артем Полуденний (віолончель)
Юрій Немировський (кларнет)
Роман Лопатинський (фортепіано)

Програма:

Йоганнес Брамс – Тріо для кларнету, віолончелі і фортепіано
Арам Хачатурян – Тріо для кларнету, скрипки і фортепіано
Бедржих Сметана – Фортепіанне тріо соль мінор ор.15

Камерний альянс NotaBene Chamber group (м. Київ, Україна) створений в 2015 році. Ансамбль являє собою об’єднання українських музикантів Нової Формації : Максим Грінченко (скрипка), Андрій Павлов (скрипка), Іван Гріцишин (альт), Артем Полуденний (віолончель), Роман Лопатинський (фортепіано), Юрій Немировський (кларнет), Олександр Рудько (баритон, актор). В репертуарі ансамблю класична та сучасна академічна музика.

Однією з найважливіших задач колективу NotaBene є активне просування українських солістів Нової Генерації в європейському та світовому музичному просторі та створення рівнозначного творчого діалогу з музикантами.

За час існування ансамбль брав участь у багатьох музичних подіях країн Європи, серед яких сольні концерти колективу, майстер-класи та міжнародні конкурси:

~ International festival of Chamber music (Plovdiv, Bulgaria) 2016
~ 47th International festival “Sofia Music Weeks” (Sofia, Bulgaria) 2016
~ Hvide Sande Masterclass(Denmark) 2017
~ Landesmusikakademie (Ochsenhausen, German) 2017
~ Gogolfest (Kyiv, Ukraine) 2016

Також наслідком творчої діяльності колективу є партнерство з провідними солістами, композиторами, викладачами музичних академій, що отримали визнання на міжнародному рівні, серед яких: Хосе Рібера, Сакарі Теппонен, Хенрік Брендстрап, Іван Кучер, Денис Северін, Андрій Бєлов, etc.