Концерт симфонічного оркестру

Соліст Олексій Шадрин (віолончель)

Диригент – Заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

Віолончеліст Олексій Шадрін народився в 1993 році в українській родині музикантів в Харкові. У віці семи років він вступив до Харківського національного університету мистецтв для обдарованих дітей і навчався у O. M.Шелкановзена. Вступив в якості молодшого студента в Ганноверський університету музики, драми і засобів масової інформації, а потім продовжив навчання у професора Леоніда Горохова. Також брав участь у майстер-класах з Олександром Рудіним, Гері Хоффманом, Марією Клігель і Іврі Гітлісом.

Олексій Шадрін був фіналістом на третьому міжнародному конкурсі Девіда Поппера в Угорщині в 2005 році й на шостому міжнародному конкурсі «Лускунчик» в Москві в тому самому році. Він також отримав другу премію на Міжнародному конкурсі в Мінську в 2008 році й першу премію на Міжнародному музичному конкурсі імені Лисенка в Києві в 2012 році. Виступав, як соліст у своїй країні, на Україні, у Росії та у Франції виступав на одній сцені з такими артистами як: Павло Балєв, Валерій Соколов та Євген Ізотов. Олексій Шадрін грає на сучасній скрипці від Хайко Зейферт фон Плауен.

У 2016 році Олексій Шадрін був активним учасником майстер-класів віолончелі, де йому була присуджена стипендія Бориса Пергаменщікова.

Програма узгоджується.
Вхід з дітьми до 10 років заборонено.