Монсеррат Кабалье

улица Воскресенская (бывш. ул. Ленина), 6
29 ноября
 

Запрошуємо на великий концерт на честь 85-річчя оперної Діви — Монсеррат Кабальє у супроводі симфонічного оркестру!

Перший міжнародний успіх прийшов до Монтсеррат в 1965 році! З тих пір вона співала у всіх відомих оперних театрах і концертних залах світу, з найпрестижнішими оркестрами.

Репертуар Монсеррат Кабальє величезний — вона заспівала близько 90 ролей, чого, ймовірно, не змогли досягти інші співачки ХХ століття. Вона також може претендувати на найбільшу кількість комерційних записів, з більш ніж 80-ма творами, половина з яких — завершені опери. Вона співала всі великі ролі стандартного репертуару — від Луїзи Міллер до Соломеї, від Паміни до Ізольди. Але, мабуть, вона найбільш відома і шанована за її бельканто: великі королеви трагедій Доніцетті знайшли в ній ідеальне втілення!

Диригент: Рікардо Естрада

Сопрано: Монсеррат Марті

Тенор: Джорді Галан

У програмі концерту — виступ ЗЛАТИ ОГНЄВІЧ!

АРТИСТАМИ БУДУТЬ ВИКОНУВАТИСЯ: оперні арії та дуети; прозвучать твори таких композиторів як: Д. Пуччіні, Г. Доніцетті, Ж. Бізе, Ш. Гуно, а так само прозвучать композиції іспанської Сарсуели (іспанський лірично-драматичний жанр, у якому чергуються розмовні та пісенні сцени, із використанням елементів опери, народних пісень і танцю) та «кросоверної музики»!

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites