Запрошуємо на великий концерт на честь 85-річчя оперної Діви — Монсеррат Кабальє у супроводі симфонічного оркестру!

Перший міжнародний успіх прийшов до Монтсеррат в 1965 році! З тих пір вона співала у всіх відомих оперних театрах і концертних залах світу, з найпрестижнішими оркестрами.

Репертуар Монсеррат Кабальє величезний — вона заспівала близько 90 ролей, чого, ймовірно, не змогли досягти інші співачки ХХ століття. Вона також може претендувати на найбільшу кількість комерційних записів, з більш ніж 80-ма творами, половина з яких — завершені опери. Вона співала всі великі ролі стандартного репертуару — від Луїзи Міллер до Соломеї, від Паміни до Ізольди. Але, мабуть, вона найбільш відома і шанована за її бельканто: великі королеви трагедій Доніцетті знайшли в ній ідеальне втілення!

Диригент: Рікардо Естрада

Сопрано: Монсеррат Марті

Тенор: Джорді Галан

У програмі концерту — виступ ЗЛАТИ ОГНЄВІЧ!

АРТИСТАМИ БУДУТЬ ВИКОНУВАТИСЯ: оперні арії та дуети; прозвучать твори таких композиторів як: Д. Пуччіні, Г. Доніцетті, Ж. Бізе, Ш. Гуно, а так само прозвучать композиції іспанської Сарсуели (іспанський лірично-драматичний жанр, у якому чергуються розмовні та пісенні сцени, із використанням елементів опери, народних пісень і танцю) та «кросоверної музики»!