Dnipro Speakers’ Corner: Motion Design

У четвер, 30 серпня відбудеться остання літня зустріч формату Speakers 'Corner в дніпровському офісі Ciklum, і ми з радістю запрошуємо всіх, кому близька і цікава тема motion design-у на доповідь «Motion Design: дай волю своїм фантазіям або чому цей інструмент потрібен усім?!»

Захід безкоштовний, реєстрація за посиланням є обов'язковою: https://goo.gl/forms/G0GyGlWM8SelixPC3 (кількість місць обмежена).

Про спікера:
Олег Степаненко, співвласник motion-design студії coolstep.com.ua, співвласник студії звукозапису studia.in.ua, автор навчальних курсів по motion-design, практик в digital-production c 10-річним досвідом роботи на стоках і клієнтами з усього світу.

Про презентацію:
Звичайний контент вмирає, а відео стає трендом. Відеохостінги перетворюються в пошуково-рекомендаційні системи і попит на відео зростає. Під даними Cisco Visual Networking Index споживання відео на мобільних пристроях виросте в 9 разів до 2012 року і складе 38 млн терабайт на місяць.

На презентації ми розглянемо ключові моменти моушен дизайну, які стануть в нагоді всім хто хоче бути в тренді і планує отримувати максимум користі, застосовуючи його в своїй сфері.

Акценти будемо робити на застосуванні моушен-дизайну в мобільній і веб-розробці. Тому на захід чекаємо:

- Дизайнерів ui / ux / web / mobile рівня middle / senior, яким потрібно ефектно оформляти і презентувати свої роботи
- Project manager-ів, яким потрібно презентувати функціонал замовникам розробляємих застосунків
- Маркетологів, яким потрібно просувати існуючі мобільні і веб додатки на digital ринку

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Психология
7 декабря, 14:00
ул. Ю. Савченко 3
Семинар
22 ноября, 18:30
Академия Культуры, ул. Антоновича 26
Игра
23 ноября, 19:00
Choolan ver. 2.0, ул. Южная, 8
Психология
24 ноября, 13:00
Мастер-класс
24 ноября, 10:00
Школа развития Грани сознания, ул. Шевченко 59, офис 256

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites