"Живи активно"

Жити в сучасному ритмі та залишатися здоровим і бадьорим нелегко. Наш організм зазнає негативного впливу стресу, неправильного харчування, дефіциту відпочинку, неблагополучного довкілля.+ Ми пропонуємо разом пройти шлях від розуміння небезпечних симптомів до простого та ефективного вирішення проблеми. Фестиваль здоров’я “Живи активно!” відкриває новий сезон та запрошує Вас з родиною:)
Ми хочемо розповісти вам та навчити: Як подбати про свою родину? Як зберегти здоров'я? Як запобігти хворобам?  Як зрозуміти та почути свій організм?  Які можливості відкриває сучасна медицина? Як залишатись активним та позитивним Що буде цікавого? Ми розкажемо про важливе - як зберегти здоров'я - зрозумілою та простою мовою. Ви зможете отримати поради лікарів та тренерів, взяти участь у майстер-класах,  конкурсах та змаганнях.  «Живи активно!» - це майданчик для спілкування - з лікарями, тренерами, викладачами та людьми, які просто надихають.  В зоні «Вимірювання» Ви зможете поспілкуватися з кардіологом, дієтологом, ортопедом, сімейним лікарем, окулістом. Крім того, зможете визначити та перевірити: Як попередити інфаркт та інсульт Ризик серцевих та судинних захворювань та ризик переломів Зробити електрокардіограму Отримати консультацію масажиста Взяти участь у майстер-класі з масажу при болі у спині Визначити вміст цукру в крові Гостроту зору Чи достатньо у Вашому організмі кисню   Рівень професійного вигорання Як надати першу домедичну допомогу
Більш детальна информація http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/festival-zdorovya-zhiviaktivno-v-dnpr-23-chervnya

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Дзюдо
27 октября, 11:00
просп. Слобожанский 36-Д
Футбол
27 - 28 октября, 10:00
Трудовые резервы, просп. Богдана Хмельницкого 23
Баскетбол
24 октября, 19:00
пр. Богдана Хмельницкого, 118а
Трансляция матча
25 октября, 22:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites