Виставка «Освіта в Канаді 2013»

Запрошуємо Вас відвідати ексклюзивну подію, організовану Посольством Канади В Україні спільно з групою компаній Studentland TM - виставку «Освіта в Канаді 2013». Представники 25 рейтингових канадських закладів презентують можливості отримання та переваги канадської освіти, дадуть відповіді на всі Ваші запитання в режимі прямого діалогу. У межах виставки відбудеться Візовий Cемінар від офіцера Візового відділу Посольства, який освітить питання отримання дозволу на навчання, вимоги до подачі документів у візовий відділ, можливість імміграції до Канади та ін. Ви можете поставити запитання лектору тільки заздалегідь через форму реєстрації на web-сайті виставки; безпосередньо на семінарі такої можливості не буде. Протягом роботи виставки Ви матимете можливість відвідати 20-хвилинний відео-семінар «Освітні можливості Канади».  Відео-семінар надасть Вам  важливу інформацію стосовно Канади, її  системи освіти, переваг та специфіки отримання освіти в Канаді. Наполегливо радимо розпочати знайомство з виставкою саме з перегляду відео-семінару. Відвідування виставки та Візового семінару - тільки за запрошенням. Отримати більше інформації та зареєструватися на відвідування виставки та Візового семінару можна на офіційному web-сайті виставки www.fair.educanada.com.ua

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites