Свято Вишиванки

Свято Вишиванки, що відбудеться 19 травня 2018 з 10:00-20.00 години на площі героїв Майдана. Мета свята – зберігання національних цінностей і їх популярізація серед молоді і населення в цілому. Свято запрошує кожного громадянина одягти вишиванку й піти у ній на роботу чи навчання, підкресливши свою причетніть до украинської культурної традиції. Свято сприяє об’єнанню різноетнічного та полірелігіозного населення Украіни в рамках украинскої нації. 
У день свята буде встановлено і зареєстровано рекорд України «Найбільший орнамент вишиванки», а гості свята, почастовані великим караваем, символом гостинності та достатку українцев.
Буде підведено результат інтернет фото-конкурсу «Вишиванка- код нації»,а новонародженим немовлятам Дніпра в цей день будуть подаровані вишиваночки.
Також у фотозонах Герб України в етностилі, Українська хата (з можливістю одягти національний костюм), квіти України проводимиться інтерактивне інтернет-голосування #СвятоВишиванкі2018Дніпро, де кожний учасник отримає пам’ятну ознаку.
На ярмарці – виставці народної творчості – фахівці покажуть майстер-класи в етностилі. На дитячому майданчику будуть проведені народні забави для всієї родини.
Гостей свята частуватимуть національною їжею на фудкорті в етностилі. Також будуть проведені конкурси і безпрограшна лотерея. 
Завершить свято-показ мод від українських дизайнерів, у творчості яких яскравою стрічкою проходить використання українських мотивів, українського етносу і вишиванки в тому числі. і фаєр-шоу.
У створенні орнаменту вишиванки візьмуть безпосередню участь діти з комунальних прелдпріятій, загальна кількість учасників до 2500 дітей.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites