Запрошення на Стрiтення

Стрітення з гуртом «Вертеп» сьогодні в Культ Це "Арт-Вертеп". Найшанованіше свято у лютому – Стрітення (ще Зимобор або Громовиця)! На Стрітення Зима з Весною зустрічаються. Та з-давних-давен повелося в народі приймати активну участь у закликанні довгоочикуваної Весни зі співами, святковим настроєм та смачними пригощаннями. Культурний центр "Арт-Вертеп" пропонує здійснити це таїнство природи разом з гуртом "Вертеп". Запрошуємо доличитися до дуже відповідальної місії - Закликати Весну і проганяти Зиму, що коротко, але дуже люто морозить нас в цьому році! З собою мати гарний настрій. А для тих, хто любить співати - готуйтесь до хорових виконань. 

Гурт "Вертеп" (акустика, малий склад):

  • Олексій Бондаренко - акустична гітара, спів
  • Віктор Чорнокнижний – баян, спів
  • Микола Константінов - ударні, спів
  • Андрій Попов - гітари
  • Тимофій Хом'як - перкусія, спів
  • а також хорові заспіви наших гостей, дружин та дітей.

На вас чекає традиційно дружня компанія та смачні стрітенські пригощання. Для знавців особливостей приготування стрітенської кулінарії вхід із виробами-гостинцями – безкоштовний!

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites