Визібране

4 февраля - 7 марта 2013
9:00 Понедельник
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Запрошуємо відвдати  виставку молодого дніпропетровського художника Сергія Бурбело «Визібране».

Назва, хоч і вигадана, але цілком відповідає змісту виставки. До експозиції потрапили роботи художника, що представляють різні етапи його творчого становлення. Починаючи від навчання в художньому коледжі й закінчуючи тими, що ще навіть не встигли висохнути. Більшість робіт експонується вперше, адже автор не дуже полюбляє повторно виставляти одні й ті самі картини. Поряд зі звичними пейзажами, що змальовують красу різних куточків України, можна побачити й кілька, можливо наївних, але від того зрозумілих кожному, соціальних проектів, які турбують автора. Зокрема вбивство тварин, та проблема засміченості середовища на прикладі, колись найчистішої в Європі, ріки Оріль. Також представлена перша закінчена картина з великої серії, розпочатої з першого дня в цьому році, що матиме назву «Готія».

Довідки за тел.: (056) 247-45-36.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать