Визібране

Запрошуємо відвдати  виставку молодого дніпропетровського художника Сергія Бурбело «Визібране».

Назва, хоч і вигадана, але цілком відповідає змісту виставки. До експозиції потрапили роботи художника, що представляють різні етапи його творчого становлення. Починаючи від навчання в художньому коледжі й закінчуючи тими, що ще навіть не встигли висохнути. Більшість робіт експонується вперше, адже автор не дуже полюбляє повторно виставляти одні й ті самі картини. Поряд зі звичними пейзажами, що змальовують красу різних куточків України, можна побачити й кілька, можливо наївних, але від того зрозумілих кожному, соціальних проектів, які турбують автора. Зокрема вбивство тварин, та проблема засміченості середовища на прикладі, колись найчистішої в Європі, ріки Оріль. Також представлена перша закінчена картина з великої серії, розпочатої з першого дня в цьому році, що матиме назву «Готія».

Довідки за тел.: (056) 247-45-36.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites