ПК Шинник приглашает Вас на световое лазерное шоу "Трансформеры в поисках новогодней планеты". Только 28,29 декабря и 2-4 января  в 13:00 ждём вас в большом зале! Цена билетов - от 50 грн.  Яркое шоу, ни маленьких, ни взрослых зрителей, не оставит равнодушными !

Пориньте у фантастичні пригоди разом з малюками на новорічній виставi «Трансформери у пошуках новорiчної планети» в ПК Шиннiк, м.Днiпро!

У своїй дивовижній подорожі, з безліччю пригод, трансформери навіть не підозрюють, що зустрінуть незвичайну планету під назвою Земля. Це дивовижне пізнавальне дитяче космічне Шоу нового формату буде цікаве і дітям, і батькам! На вас чекають 18 унікальних персонажів, захоплююче за сюжетом інтерактивне дійство, насичене світлотехнічними і лазерними ефектами, величезними Трансформерами, в людський зріст персонажами – мешканцями планет, з прекрасною грою акторів! З перших хвилин подорожі по планетам Сонячної системи ніхто з глядачів не зможе відвести погляду та перевести дух! Побувавши на 8 планетах, ви дізнаєтеся, як влаштований наш Всесвіт і  потрапите в світ на межі реальності та ілюзії, де разом з героями станете учасниками фантастичних пригод! Для легкості сприйняття вся інформація подається в ігровому,гумористичному стилі. Творці зробили все, щоб у вас залишилися незабутні враженнята найтепліші Новорічні спогади. Хочете потрапити в світ трансформерів та подарувати незвичайне свято своїм дітям? Тоді замовляйте квитки прямо зараз та приходьте 28,29 грудня  та 2-4 сiчня на  найфантастичніше Шоу Нового 2018 року! Дiзнатись цiни та замовити квитки можливо по ссилцi в опису аккаунту.