Конференція для тінейджерів "Завтра_2037"

Ваш тінейджер задумав втілити у життя стартап, новий гаджет або додаток для смартфону? Він бачить себе популярним влогером, мандрівником або музикантом, але не знає ще, з чого почати? Або, навпаки, взагалі й гадки не має, куди себе пристосувати після закінчення навчання?

Тоді з радістю запрошуємо його на конференцію Завтра_2037 (3 грудня, Дніпро, Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки). Тут він знайде однодумців, друзів та познайомиться із цікавими хлопцями та дівчатами, які підтримають, порадять та надихнуть на величезні досягнення або маленькі цілеспрямовані кроки. Адже Завтра_2037 - це платформа, на якій виступають підлітки, що живуть у завтра і мислять майбутнім. Ми віримо, що ця конференція стане яскравою подією у їхньому житті та одним з інструментів заохочення до подальшого навчання і самовдосконалення.

Програму заходу можна знайти тут "ЗАВТРА_2037".

Коли: 3 грудня, з 10:00 до 17:00
Місце проведення: Дніпровська академія музики ім. М. Глинки, вул. Ливарна, 10
Вартість: особам до 18 років - вхід безкоштовний за умови попередньої онлайн-реєстрації. Квиток можна отримати за посиланням: http://zavtra2037.ticketforevent.com/. Вартість дорослого квитка 200 гривень.

 

Журналісти можуть акредитуватися на конференцію за посиланням https://goo.gl/sPq7Cm

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites