Ваш тінейджер задумав втілити у життя стартап, новий гаджет або додаток для смартфону? Він бачить себе популярним влогером, мандрівником або музикантом, але не знає ще, з чого почати? Або, навпаки, взагалі й гадки не має, куди себе пристосувати після закінчення навчання?

Тоді з радістю запрошуємо його на конференцію Завтра_2037 (3 грудня, Дніпро, Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки). Тут він знайде однодумців, друзів та познайомиться із цікавими хлопцями та дівчатами, які підтримають, порадять та надихнуть на величезні досягнення або маленькі цілеспрямовані кроки. Адже Завтра_2037 - це платформа, на якій виступають підлітки, що живуть у завтра і мислять майбутнім. Ми віримо, що ця конференція стане яскравою подією у їхньому житті та одним з інструментів заохочення до подальшого навчання і самовдосконалення.

Програму заходу можна знайти тут "ЗАВТРА_2037".

Коли: 3 грудня, з 10:00 до 17:00
Місце проведення: Дніпровська академія музики ім. М. Глинки, вул. Ливарна, 10
Вартість: особам до 18 років - вхід безкоштовний за умови попередньої онлайн-реєстрації. Квиток можна отримати за посиланням: http://zavtra2037.ticketforevent.com/. Вартість дорослого квитка 200 гривень.

 

Журналісти можуть акредитуватися на конференцію за посиланням https://goo.gl/sPq7Cm