Порядок фестиваля

Нафестиваль-конкурсзапрошу ю ться дитячо-юнацькі колективи : вокальні, хореографічн і інст рументальні , театральні , розмовний і цирковий жанри. У фестивалі можуть брати участь солісти, дуети, тріо , квартети , ансамблі , шоу-групи .

Учасники надають : інструменталі ст 1або 2твори, тривалість 4 -6 хвилин ;

вокалісти 1 п існя ,2-а пісня за вимог и журі , вокальні ансамблі 2 пісні ,

Хореографія 2 номери , Р озмовн ий та цирков ий жанр1номер .

Фонограми надаються наCD або мін і- диску , флеш-носії .

На фонограмі вказувати назву н омер у, колектив і П.І.Б. учасник а.

Номінації

Хореографія :

народний , сучасний , класичний , естрадний , бальний і східний танець , хіп-хоп ,джазмодерн

та ін ше.

Вокалісти , театральніколективи розмовнийжанр :

академічний , народний , естрадний вокал, сучасні та авторські твори

Інструментальнамузика :

ф-но , струнно-смичкові , народні , духові та ударні інструменти

Увага!

Введена номінація « Відео-перегляд конкурсних номері в » (Для учасникі в , які не мають можливості виїхати нафестиваль).

Віковікатегорії :

1. від 3до7 років - I молодша ; від 7до10 рокі в - II молодша ;

2. Середнякатегорія ( від 1 0 до 13 років ); 3. Старшакатегорія ( від 1 4 до 1 7 років );

4. Молодіжна ( від 18 до 25 років ); 5. Змішанакатегорія .

Журіфестивалю :

Доскладу журі входять провідні фахівці в галузі культури , хореографічного ,

інструментального, вока льноготатеатрального мистецтв .

Склад журі формує оргкомітет .

Нагородження :

Кожен колектив і виконавець отримує диплом

* Переможці - Диплом Лауреата фестивалю (IV, III, II, I Ступен і ),

статуетка , медаль.

* Гран-Прі - Диплом, статуетка , цінний подарунок .

* Кожен хореографічний колектив нагород жується статуеткою , подарунком

та дипломом Лауреата фестивалю (III, II, I Ступен і ) .

* Володарі V , VI , ступеню отримують звання " Номінанти фестивалю " :

" Відкриття фестивалю ", " Чарівний голос фестивалю ", " Зірочка майбутнього "

9 вересня ( субота )

8:00 - Заїзд та реєстрація учасників , репетиція I відділення .

9:15 - Урочисте відкриття фестивалю , знайомствозчленами жюрі .

9:30–13:00 - Конкурсна програма I відділення .

( прослуховуютьсяв иконавці інструментальної музики, вокалу , розмовного жанру )

13.00-14:00 - Перерва . Обід за бажанням в ресторані «Маяк» на берез і Дніпра ,

прогулянка на катері « Фелічіта », зоопарк, акваріум ,участь у ігрових програмах парку.

Нагородження учасників I відділення .

13.00–14.00 Репетиція II відділення

(хореографія,цирковіколективи ,театримоди татанцю )

14:00-18:00 - К онкурсна програма II відділення

18:00-19:00 - Екскурсії за бажанням , прогулянка попарку.

19.00 -Парад- переможці в . Нагородження .

19:30 - Від'їзд додому .

Фінансові умови та акредитація учасникі в :

Соло : вокалісти 300 грн. , хореографія 270 грн . і нструменталісти 280 грн .

- дуети , тріо , квартети та ансамблідо 10 осіб - 180 грн ., з одного учасника ,

а нсамблі понад 10 осіб 160 грн . , розмовний тацирковий жанр 200 грн .;

Оплата здійснюється при реєстрації вдень проведення конкурсної програми.

Можливе проживання в готелі , харчування , трансфер (за попередніми заявками).

Годиннап рогулянка на теплоході « Фелічіта » по Дніпру 80 грн ., обід уресторані «Маяк» 60 грн .

Заявки приймаються до 4 вересня 2017 р.

Контактнітелефони :

​ 050-362-85-37, 096-314-37-15, 095-352-06-96, 067-986-29-09 , 093-384-25-51.