Дополнительный прием детей в СДЮСШОР по конному спорту

Швидше вітру, вірніше друзів...

Чи є щось у світі, що дає відчуття і високого польоту, і душевної рівноваги? Що навчить вас балансу душі і тіла, відчуттю себе як частини природи? Дасть можливість забути, що Ви житель великого мегаполісу і зробить Вас казковим героєм? Або розповість про те, хто Ви є, відкриваючи все нові і нові, часто несподівані риси Вашої натури? І не важливо, чи шукаєте Ви ризик і адреналін, чи прагнете до гармонії і спокою - все це, як добрий чарівник, дарує Вам кінь! Для нього несуттєво, багата людина чи бідна, який ії статус або соціальний стан, не цікаво де і ким він працює. З ним можна бути тільки самим собою - кінь лікує тіло і рятує душу!

В зв'язку зі значним зростанням популярності кінного спорту серед дітей та юнацтва і побажань містян, з 20 серпня 2017р. КПШНЗ "СДЮСШОР з кінного спорту" ДМР оголошує додатковий короткостроковий 30% набір дітей 2006р.н. на 2017/2018 учбовий рік.

Ласкаво просимо! Тел.: (097)2377206; (066)6452735.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites