Гранд-талант – 2017

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант – 2017»відбудеться 18 серпня у м.Вільногірськ, що на Дніпропетровщині.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Гранд-талант» засновано за ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Ліга діячів культури України». Рішенням Міністерства культури України фестиваль-конкурс "Гранд-талант - 2017" отримав офіційну державну підтримку та включений до Плану роботи Міністерства на 2017 рік. Це єдиний захід, що відбудеться у 2017 році, який пройшов експертну оцінку таотримав державний статус офіційного заходу Міністерства культури України в категорії підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, спрямованих на державну підтримку аматорського мистецтва в регіонах.

Проведення заходу підтримує особисто міністр культури України Євген Нищук та народний депутат України Олег Кришин.Участь у заході візьмуть учасники з багатьох регіонів України. Цей фестиваль – це яскравий приклад підтримки популяризації національного культурного продукту та розвитку дитячої творчості в регіонах.Офіційними партнерами-співорганізаторами заходу є Міністерство культури України, Вільногірська міська рада, філія «ВГМК» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли визначні діячі культури України: заслужені та народні артисти України, заслужені працівники культури України, поети, композитори, режисери Національних театрів, фахівці мистецтвознавчої експертизи, керівники та науково-педагогічні працівники мистецьких ВНЗ України, представники ЮНЕСКО, аголовою журі є перший міністр культури України, народна артистка України, професор Лариса Хоролець.

Конкурсний відбір відбуватиметься у номінаціях «Хореографія», «Вокал», «Інструментальна музика», «Ансамблі», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Для учасників двох останніх номінацій передбачена можливість заочної участі. За підсумками конкурсних прослуховувань переможці отримають багато цінних призів та нагород, а володар титулу Гран-Прі конкурсу отримає головний подарунок – ноутбук!

Крім того, один із найталановитіших отримає сертифікат на навчання в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.Реєстрація на участь триватиме до 1 серпня.

Усі деталі можна дізнатись на офіційному сайті фестивалю за адресою 

https://grandtalant.wixsite.com/grand-talant або за телефонами 097-11-00-543, 097-13-16-917.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites