Странствующая фотовыставка

До Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія дісталася мандруюча виставка фотоплакатів «Публічна бібліотека. Фотоесе Роберта Доусона», дякуючи Посольству США в Україні, культурному центру «Американський Дім» та організації IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів, м.Київ).

Запрошуємо познайомитися з роботами американського фотографа Роберта Доусона, що багато років відвідує і фотографує бібліотеки Америки і світу.
У Сполучених штатах Америки близько 17 00 публічних бібліотек, всі вони різні, кожна має свою родзинку. Громади великих міст побудували і утримують сучасні, комп’ютеризовані, з театральними залами і творчими майстернями бібліотеки. Маленькі містечка і села мають невеличкі, але затишні і добре наповнені бібліотечки. Кожен житель Америки може відвідувати найближчу до своєї оселі бібліотеку, знаходити потрібну інформацію, зустрічатися з письменниками, відвідувати концерти, працювати в інтернеті, шукати роботу онлайн, відпочивати у гарних інтер’єрах, або навіть провести весілля, і, звичайно, брати книги додому.

Публічні бібліотеки Америки – це можливість отримувати інформацію, інформація – це свобода, свобода – це те, що потрібно кожній людині для внутрішнього розвитку і зростання.

Запрошуємо всіх небайдужих до бібліотечної справи і читання людей познайомитися з виставкою.

Виставку розгорнуто на майданчику відділу документів іноземними мовами (пр.Д.Яворницького 18, кімн. 18).

Время: 10:00 - 18:00 (Понеділок-четвер), 10:00 - 17:00 (субота). 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites