Казацкая регата памяти Ивана Сирко

Влітку,5 липня 2017рокув місті Дніпро,з благословення єпископа Дніпровського іКриворізького УПЦ КП Симеона, почнеться визначна подіянаціонального масштабу. Нарешті відроджується найбільша вітрильна регата на пострадянському просторі «Козацька регата пам`яті Івана Сірка» заснована 1990 року, внесена до Національного календаря вітрильних змагань.

Крейсерські яхти з усієї України вийдуть на старт в Дніпрі та попрямують маршрутом козацької звитяги до Одеси. В цьому році Козацька регата стане головною подією великого свята, до якої приєднаються учасники та гості з міст Києва, Черкас, Світловодська, Кременчука, Запоріжжя, Нікополя, Нової Каховки, Херсона, Одеси, що продовжиться кілька днів, програма якого має на увазі цілу низку спортивних та культурних заходів. Ця знаменна подія має зайвий раз підкреслити значення нашого міста у спортивному та культурному житті України, є спільним кроком у розвитку загальної концепції «Україна – морська держава».

Унікальний формат и концепція регати базується на трьох складових:

Спортивна популяризація вітрильного спорту, залучення молоді у вітрильний спорт, виявлення найсильніших спортсменів. Вирішення супутніх проблем (шлюзування, інфраструктура, сертифікація, правила руху на воді та інші), розвитку вітрильного спорту та взаємодії з відповідними органами влади для пошуку шляхів вирішення.

Історіко-культурна– привернення уваги суспільства до історії, культури рідного краю традицій та внеску Дніпропетровщини до історійко-культурної скарбниці нашої держави (більшість козацький січей 9 була розташована в області, с. Капулівка – монумент(могила) славетного отамана Івана Сірка, національного героя Франції(візит Ш. де Голя 1966р.)) з метою відродження історійко-культурного коду нації і патріотичного виховання молоді.

Екологічна– привернення уваги суспільства та влади до екологічних проблем Дніпровського басейну (р. Дніпро). Започаткування щорічного «Екологічного форуму» за участю представників громадськості, науковців та влади 5-ти областей (Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської) з метою виявлення усього спектру екологічних проблем та пошуку шляхів вирішення.

Офіційна сторінка регати (facebook) - «Козацька регата пам`яті Івана Сірка»

Крім того, це велике свято має увінчати урочисте закладення монументу, загально-національного значення, на честь мореплавських традицій українського козацтва на несудохідній частині акваторії річки Дніпро вище Монастирського острову в самому центрі міста. Зменшена копія монументу стане кубком яким нагороджуватимуться переможці регати. 

Повноважні організатори традиційної Всеукраїнської регати крейсерських яхт «Козацька регата пам`яті Івана Сірка»:  Українська асоціація класичних яхт (UACY) та ГО «Життя на воді». 

Для участі у «Козацькій регаті пам`яті Івана Сірка» необхідно зареєструватися в оргкомітеті змагань:  Україна, м Дніпро, 49044, вул. Січових стрільців 3-а.

Тел.: +380675643080; + 380664516799; + 380633689219.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Дзюдо
27 октября, 11:00
просп. Слобожанский 36-Д
Футбол
27 - 28 октября, 10:00
Трудовые резервы, просп. Богдана Хмельницкого 23
Баскетбол
24 октября, 19:00
пр. Богдана Хмельницкого, 118а
Трансляция матча
25 октября, 22:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites