Дніпропетровська торгово-промислова палата у співпраці з Центром ресурсоефективного та чистого виробництва (м. Київ) запрошують зацікавлених фахівців до участі в тренінгу «Як правильно користуватися вимірювальними приладами при проведенні енергетичних обстежень», що відбудеться 22 червня 2017 року з 9:00 до 14:00 в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (м. Дніпро, вул. Шевченка, 4).

Протягом навчання слухачі отримають знання та навички із правильного використання вимірювального обладнання при проведенні енергоаудитів, дізнаються про функціональні можливості сучасного вимірювального обладнання, необхідного для проведення аудитів, а також розширять діапазон його використання. Учасники тренінгу матимуть змогу побачити як користуватися вимірювальним обладнанням при вимірюваннях на реальному енергоспоживаючому обладнанні в адміністративних будівлях м. Дніпро. Отримають поради щодо деталей, на які варто звертати увагу при проведенні енергоаудитів, а також навчаться правильно розраховувати терміни окупності розроблених енергоефективних рішень.

Тренери: Круковський В.В., експерт Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, інженер-теплотехнік, сертифікований енергоаудитор та Клещов А.Й., експерт Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, інженер-електрик, сертифікований енергоаудитор.
Вартість участі в тренінгу для одного слухача складає 420 грн. (в т. ч. ПДВ 20%).

Для реєстрації необхідно заповнити форму: goo.gl/47LxOP. 
Програма тренінгу доступна за посиланням: goo.gl/dkI5bz 

Довідки та консультації за тел. Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати за тел.: (056) 374-94-28.