Брянская колония: исчезающий мир

Екскурсійний клуб «Дніпро» запрошує дніпрян та гостей міста на мандрівку Новокодацьким районом Дніпра, в обрисах старовинних будівель якого проглядається елітна Брянська колонія першої третини ХХ століття.

За три години пішої мандрівки ви побачите велетенські занедбані палаці і дізнаєтеся про їхні життя, прогуляєтеся Брянською площею і залізничною станцією Горяїнове, до якої століття тому прямував останній російський імператор, відчуєте запаморочливу висоту старого дерев'яного моста й подивитеся на заводські краєвиди Дніпра, оціните будинки, що будувалися для Брянської колонії (церква, школа, лікарня, житловий будинок для інженерів) і почуєте легендарний гудок Брянки, а також зрозумієте, що необов'язково їхати до Рівненської області, аби побувати в Тунелі Кохання.

Екскурсію проводить історик-краєзнавець, екскурсовод Віктор ЄКШОВ.

Початок екскурсії: 12-00 на площі біля Палацу Ілліча (станція метро «Метробудівників»).
Завершення: 15-00 на площі Порозуміння (станція метро «Металургів»).

Час екскурсії: 3 години.

Попередня реєстрація за телефонами: (096)-094- 71-02; (050)-821- 12-23

Накопичуйте індивідуальні знижки!

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites