Construction festival 2017

Фестиваль «Конструкція» вже вчетверте відбудеться у м. Дніпро. Цього року, як ніколи, велика кількість заходів пройде у відкритих просторах міста. 9 днів перформансів, виставок, концертів, лекцій, воркшопів, подіумних дискусій та вечірок. Будуть задіяні нові маштабні локації та повернемося до вже знайомих та улюблених минулорічних. Цього року до нас завітають музиканти з Чехії, Польщі, Німеччини, Швеції та Литви; митці з Ізраїлю, Вірменії, Грузії, Білорусі, України та Німеччини. А також втілимо грандіозні спільні плани з командою польських, датських, шведських, британських архітекторів та урбаністів.

Протягом трьох минулих фествалів було залучено та відкрито по-новому 34 локації Дніпра: залізничний вокзал «Південний», Планетарій, Акваріум, Ботанічний сад, Зал органної та камерної музики, Дніпровську філармонію, Палац Ілліча, Фабрику ім.Володарського, музей «Літературне Придніпров'я» та багато інших. 160 учасників з України, держав ЄС, США, Японії презентували перформанси, інсталяції, художні та музичні проекти, ділились досвідом і надихали своїми вдалими культурно-освітніми практиками.

Конструкція — фестиваль сучасного мистецтва в міському просторі. Проект звертається до фізичного та уявного образу Дніпра, відкриває новий погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного: простору, відповідальності, майбутнього.

Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites