People Management in IT

ПРОГРАМА
1. Панельна дискусія: Кадри в невеликій IT-компанії сімейного типу.
2. Панельна дискусія: Зустрічають по одягу, проводжають по Soft skills.
3. Комплексні рішення для суб'єктів підприємницької діяльності IT-сектора.
4. Добровільне медичне страхування як частина соціального пакета в IT-компанії.

СПІКЕРИ: Іцкович Максим / Кот Марія / Юрий Скильский / Татьяна Барбарная

Іцкович Максим. CEO Mobindustry, Глава дніпропетровського IT кластеру IT Dnipro Community. Засновник і керівник аутсорсингової компанії, співзасновник стартапу і координатор дніпропетровської громадської організації. У минулому розробник і лектор. У цьому: професійний пожежник (гасить пожежі на роботі), перкусіоніст та діяч. У сфері його інтересів переважно люди.

Кот Марія, регіональний директор, Luxoft, Дніпро. Понад 7 років досвіду в ІТ індустрії та рекрутингу, з них 3 роки — на посаді керівника регіонального рекрутменту. Відповідала за: координацію роботи відділів з підбору персоналу в 2 локаціях (Дніпро, Одеса), забезпечення ефективної взаємодії рекрутмент відділу з виробничими підрозділами Компанії, зовнішні активності на IT-ринку локацій (робота по залученню кандидатів в Компанію, підтримка іміджу роботодавця, робота з ВУЗами. в даний момент керує філією Luxoft в Дніпрі на посаді регіонального директора відповідає за розвиток бізнесу в локації, операційне управління філією, побудова системи ефективної взаємодії підрозділів.

Юрій Скильский. Subject of entrepreneurial activity group manager менеджер в компанії Smart Solutions. Юрій займається побудовою всіх процесів в організації роботи СПД IT-сектора по всій території України, в рамках проекту «Ведення СПД» Smart Solutions. Більше 7 років Юрій обіймав керівні посади в сфері податкового, бухгалтерського, управлінського і фінансового обліку в IT-компаніях. За плечима у Юрія багатий досвід співпраці з різними сегментами ринку. Основні завдання в роботі є мінімізація витрат СПДА IT-сектор і повний контроль процес з мінімальним втручанням Замовників послуг. Зараз Юрій працює керівником групи ведення СПД в компанії Smart Solutions і будує всі процеси організації та оптимізації роботи фізичних осіб — підприємців у сфері податків, банків, юриспруденції та бухгалтерії.

Тетяна Барбарная. Бізнес-тренер страхової компанії AXA.

 

 

 

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Психология
7 декабря, 14:00
ул. Ю. Савченко 3
Семинар
22 ноября, 18:30
Академия Культуры, ул. Антоновича 26
Игра
23 ноября, 19:00
Choolan ver. 2.0, ул. Южная, 8
Психология
17 ноября, 13:00
Мастер-класс
24 ноября, 10:00
Школа развития Грани сознания, ул. Шевченко 59, офис 256

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites