ПРОГРАМА
1. Панельна дискусія: Кадри в невеликій IT-компанії сімейного типу.
2. Панельна дискусія: Зустрічають по одягу, проводжають по Soft skills.
3. Комплексні рішення для суб'єктів підприємницької діяльності IT-сектора.
4. Добровільне медичне страхування як частина соціального пакета в IT-компанії.

СПІКЕРИ: Іцкович Максим / Кот Марія / Юрий Скильский / Татьяна Барбарная

Іцкович Максим. CEO Mobindustry, Глава дніпропетровського IT кластеру IT Dnipro Community. Засновник і керівник аутсорсингової компанії, співзасновник стартапу і координатор дніпропетровської громадської організації. У минулому розробник і лектор. У цьому: професійний пожежник (гасить пожежі на роботі), перкусіоніст та діяч. У сфері його інтересів переважно люди.

Кот Марія, регіональний директор, Luxoft, Дніпро. Понад 7 років досвіду в ІТ індустрії та рекрутингу, з них 3 роки — на посаді керівника регіонального рекрутменту. Відповідала за: координацію роботи відділів з підбору персоналу в 2 локаціях (Дніпро, Одеса), забезпечення ефективної взаємодії рекрутмент відділу з виробничими підрозділами Компанії, зовнішні активності на IT-ринку локацій (робота по залученню кандидатів в Компанію, підтримка іміджу роботодавця, робота з ВУЗами. в даний момент керує філією Luxoft в Дніпрі на посаді регіонального директора відповідає за розвиток бізнесу в локації, операційне управління філією, побудова системи ефективної взаємодії підрозділів.

Юрій Скильский. Subject of entrepreneurial activity group manager менеджер в компанії Smart Solutions. Юрій займається побудовою всіх процесів в організації роботи СПД IT-сектора по всій території України, в рамках проекту «Ведення СПД» Smart Solutions. Більше 7 років Юрій обіймав керівні посади в сфері податкового, бухгалтерського, управлінського і фінансового обліку в IT-компаніях. За плечима у Юрія багатий досвід співпраці з різними сегментами ринку. Основні завдання в роботі є мінімізація витрат СПДА IT-сектор і повний контроль процес з мінімальним втручанням Замовників послуг. Зараз Юрій працює керівником групи ведення СПД в компанії Smart Solutions і будує всі процеси організації та оптимізації роботи фізичних осіб — підприємців у сфері податків, банків, юриспруденції та бухгалтерії.

Тетяна Барбарная. Бізнес-тренер страхової компанії AXA.