Весенний джаз

11 травня, в 18.00, картинна галерея "TELEGA" запрошує на урочисте відкриття персональної виставки "Весняний джаз" талановитої дніпропетровської художниці Наталії Ятел.

Наталія народилася в 1979 році в місті Дніпро. Отримала широку художню освіту: закінчила Дніпропетровське художнє училище живопису (викладач Афанасьєв В.І), Харківську академію дизайну і мистецтв на кафедрі станкової графіки (викладач Яхин І.І). Брала участь в численних національних і міжнародних виставках. Наталя є лауреатом Тижня мистецтв в Берліні (2011) і тричі лауреатом міжнародної виставки Ukrainian Art Week в Києві і в Санкт-Петербурзі. Вона є учасником міжнародного фестивалю «Messir», в місті Маніса, Туреччина, тут вона була нагороджена Посольством України в Туреччині. Наталія є частим учасником Міжнародного пленеру, а саме - VENKOV-2012 в Чеській Республіці. Багато робіт Наталії знаходяться в приватних колекціях США, Норвегії, Японії, Ізраїлю, Туреччини, Португалії, України та Росії. Крім художнього профілю, Наталія також викладає уроки приватного живопису дітям і дорослим в Києві і Дніпрі, ілюструє книги і журнали.

Всіх шанувальників мистецтва та бажаючих познайомитися з творчістю і майстерністю Наталії Ятел будемо раді бачити у нас у гостях!

Адрес: ул. Короленко, 15.

Справки по тел.: 056-376-46-45.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites