Ефект Моцарта

У Дніпропетровському художньому музеї черговий концерт популярної класичної музики «Ефект Моцарта». Виконавці – солісти Дніпропетровської філармонії Леся Рожкова (клавішні) та Віталій Рожков (кларнет).

Концерт для родин із маленькими дітьми та майбутніх мам!

Як довели деякі дослідники, регулярне прослуховування класичної музики у перші роки життя робить дітей більш товариськими, кмітливими, уважними, здатними до більшої концентрації і зосередженості на подальших заняттях, спокійнішими в іграх.

Леся та Віталій Рожкови упевнені, що класична музика також навчає добру, вчить помічати і цінувати красу, виховує в дітях моральність, розвиває образне мислення, розумові і творчі здібності малюків, а також допомагає уникнути нервозності, стресів і депресій. Тому класику рекомендують слухати хворим людям, малим дітям і майбутнім мамам – адже відомо, що дитина вже в утробі сприймає звуки, а крім того, душевний стан матері буквально формує психіку майбутньої людини.

"Ефект Моцарта" у Художньому музеї вже оцінили декілька десятків сімей з маленькими дітьми; багато хто став постійними слухачами цих концертів. Батьків приваблює те, що вони можуть у невимушеній обстановці залучати своїх малюків до кращих зразків світової музичної класики. Леся і Віталій Рожкови підбирають нескладні для дитячого сприйняття твори, чергуючи ритмічні і ліричні композиції, щоб малюки могли і потанцювати, і відпочити. Музиканти також у легкій формі, з ілюстраціями пояснюють дітям назви композицій або їхнє призначення, а також залучають їх до ігор і шумового оркестру.

Малюки, перебуваючи в "музичній ванні", малюють, танцюють, підспівують, граються і знайомляться одне з одним.

Довідки за тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites