У Дніпропетровському художньому музеї черговий концерт популярної класичної музики «Ефект Моцарта». Виконавці – солісти Дніпропетровської філармонії Леся Рожкова (клавішні) та Віталій Рожков (кларнет).

Концерт для родин із маленькими дітьми та майбутніх мам!

Як довели деякі дослідники, регулярне прослуховування класичної музики у перші роки життя робить дітей більш товариськими, кмітливими, уважними, здатними до більшої концентрації і зосередженості на подальших заняттях, спокійнішими в іграх.

Леся та Віталій Рожкови упевнені, що класична музика також навчає добру, вчить помічати і цінувати красу, виховує в дітях моральність, розвиває образне мислення, розумові і творчі здібності малюків, а також допомагає уникнути нервозності, стресів і депресій. Тому класику рекомендують слухати хворим людям, малим дітям і майбутнім мамам – адже відомо, що дитина вже в утробі сприймає звуки, а крім того, душевний стан матері буквально формує психіку майбутньої людини.

"Ефект Моцарта" у Художньому музеї вже оцінили декілька десятків сімей з маленькими дітьми; багато хто став постійними слухачами цих концертів. Батьків приваблює те, що вони можуть у невимушеній обстановці залучати своїх малюків до кращих зразків світової музичної класики. Леся і Віталій Рожкови підбирають нескладні для дитячого сприйняття твори, чергуючи ритмічні і ліричні композиції, щоб малюки могли і потанцювати, і відпочити. Музиканти також у легкій формі, з ілюстраціями пояснюють дітям назви композицій або їхнє призначення, а також залучають їх до ігор і шумового оркестру.

Малюки, перебуваючи в "музичній ванні", малюють, танцюють, підспівують, граються і знайомляться одне з одним.

Довідки за тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.