К крепости с археологом

Екскурсійний клуб «Дніпро» запрошує дніпрян та гостей міста на унікальну подорож стародавніми валами справжньої військової фортеці, яка розташувалася на Лівому березі Дніпра з другої половини XVII століття.

За три години пішої експедиції ви пройдете крізь Північну та Самарську брами, побачите чудові краєвиди протилежного берега – райони Одинківки, Нової Ігрені, міста Новомосковська, розлив Самари, де під водою стоять затоплені козацькі селища, дізнаєтеся, де розташовувалися військовий плацдарм і цвинтар будівельників, Покровська церква, які таємниці ховав будинок полковника й чому нацисти цікавилися поселеннями черняхівської культури, одне з яких було знайдене археологами на мальовничих схилах стрімкої ріки. І побачите місце, де розташовувалося старовинне козацьке містечко Самар з перевозом!

З собою необхідно взяти: головні убори, міцне взуття (бажано спортивне), прохолодні напої, їжу для пікніка на березі Кримки і пакет для сміття, аби лишити мальовничу природу недоторканою!

З історією знахідок на фортеці нас познайомить магістр історії, завідувач навчальної лабораторії археології ДНУ Артем ІВАНЦІВ.
.
Місце зустрічі: зупинка 98 маршруту на вул. Магдебурзького права (колишня С. Гопнер), неподалік від синагоги «Золота Троянда».

Орієнтовний час екскурсії: 3 години (+ пікнік на річці Кримці та проїзди).

Ціна: 60 грн. Дітям до 14 років – безкоштовно!
Увага! Проїзд громадським транспортом сплачується окремо (5 грн. в один бік)!

Попередня реєстрація за телефонами: (096)-094-71-02; (050)-821-12-23
Накопичуйте індивідуальні знижки!

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites