Barbotage

Музична суміш Barbotage у вільному просторі «Риба Андрій». Зимовий вечір інколи приносить з собою більше тепла ніж сонячний день. «Як таке можливо?» — запитаєте ви. «Для цього треба гаряче та відкрите серце!» — відповідає криворізький музичний колектив з французською назвою "Barbotage".
Для тих хто читає ці рядочки, одразу стає цікавим — що за назва, яке значення вона несе?
З французської "Barbotage" перекладається як перемішування, змішування, насичення киснем, повітрям. Ми позиціонуємо назву, як перемішування стилів і методів подачі музики.
Музика Barbotage — це акустичне звучання багатьох стилів у поєднанні з поезією. Російські та українські тексти пісень розповідають слухачу про ті речі, які відбуваються в житті кожного з нас.
Отже, щоб не бути багатослівним, запрошуємо вас в зимовий вечір, щоб розділити з нами тепло і творчий доробок Barbotage!
Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites