Оновлену музичну програму «Любіть українок» відомі українські письменники, видавці, музиканти Брати Капранови представлять у пабі "Підпілля Махно" (вул. Магдебурзького права, 4а).

Брати Капранови пояснюють, чому присвятили концерт саме українській жінці: «Зараз жінкам нелегко – може, навіть важче, ніж чоловікам. Бо на їхні плечі, окрім звичайних турбот, впала велетенська робота з допомоги українському війську, а крім того найскладніше – чекати та молитися за своїх бійців. Але кожна жінка все одно прагне душевного тепла та ніжності. І сподіваємося, отримає дещицю цього відчуття на нашому концерті».

Декілька фактів про концерт:

«Любіть українок» - це вірш Братів Капранових, присвячений Володимиру Сосюрі, котрий закликав любити Україну, та шкільній програмі з української літератури. Він став справжнім інтернет-хітом. Однойменну назву має музична програма, присвячена українським жінкам.

«Любіть українок» – практична порада від Капранових, адже «для того, щоб по-справжньому полюбити нашу державу, треба почати з кохання до українок, адже вони того варті!»

Музичний проект Братів – це потужна лірична нота і вишукана сучасна музика, сплетення репу із джазом, виконане на кобзі та піаніці, основане на міцному національному фундаменті, що робить продукт унікальним для українського ринку. Брати Капранови називають свою музику кобза-репом, і у такому стилі роблять рок, джаз, біт, боса-нову, реґґі, блюз, народні пісні. Виконують пісні на слова Олександра Ірванця, Сергія Татчина, Марії Бурмаки, Тараса Шевченка, переспівують Kozak System, OT VINTA і навіть AC/DC.