Любка Дереша в Днепре

Авторський вечір Любка Дереша -Точка неповернення.

ЛюбкоДереш приїздить до Дніпра! Відомий український письменник збирає всіх колег та друзів на презентацію чорновика нового роману — Біжи й кричи!

-Це історія про наш час, — каже письменник. — Про світ, про новини, про стосунки. Якщо спробувати його вмістити в своєму серці, залишається тільки бігти й кричати! Письменник працював над книгою останні кілька років і збирається поділитися найсоковитішими шматками тексту, котрі ще не були озвучені на публіку. На додаток до уривків роману, Дереш обіцяє занурити слухачів у півторагодинний транс за допомогою душероздираючого слайд-шоу та популярних треків дев’яностих. Політично заанґажованих та ідеологічно закріпачених просимо не турбувати. Для всіх інших пропонуємо пройти власну точку неповернення у рефлексіях над словами, емоціями та стрічками новин, що формують нашу матрицю.

Любко Дереш — український літератор, автор лонґселлерів Культ, Поклоніння ящірки, Намір!, Трохи пітьми, Миротворець та інших. Його книги перекладені на німецьку, французьку, польську російську, італійську, вірменську. Впродовж останніх сімнадцяти років Дереш активно подорожує, вивчає йогу і метафізику, досліджує себе за допомогою технік розширення свідомості. Паралельно з цим — організовує культурні проекти і проводить майстер-класи з літературного ремесла, займається надповільними формами журналістики і проповідує вегетаріанство та здоровий спосіб життя. У 2011-му розчарувався в Україні і прожив майже рік у бедуїнському селищі на Синаї в Єгипті і щось для себе зрозумів, після чого повернувся назад і тепер запевняє, що в майбутньому бачить себе тільки на Батьківщині.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites