Курс включає в себе три розділи: «Породження сюжету», «Маніфест персонажа» і «Редагування» — головні теми, необхідні для роботи над прозовим твором.

Заняття проходять у вигляді неперервної колективної роботи над текстами та над власним розумінням того, що і як ми робимо зі своїми текстами.

Основною темою воркшопу є дослідження роботи в двох режимах: технологічному, згідно заданих правил, та в спонтанному, у контакті з творчою інтуїцією.

Як відрізнити продуктивну ідею від непродуктивної? Як правильно перетворити ідею в сюжет, а сюжет зробити здоровим і повноцінним? Що робити, коли застрягаєш посередині тексту? Як витворювати персонажів і як прописувати діалоги? Як самому оцінити, наскільки добрий виходить текст і що можна зробити, аби він став кращим? Деякі відповіді приходять від розуміння літературних технік, а деякі народжуються від безпосередньої роботи з власним несвідомим.

Курс націлений на те, аби стимулювати в учасниках усвідомленість того, що і як ми робимо з власним текстом, з тим, аби далі кожен міг продовжити свою роботу над твором та над собою самостійно.

Курс пройде 7, 8 та 9 квітня. Заняття триватимуть 3 години кожного дня.