Конкистадоры против туземцев

Курс включає в себе три розділи: «Породження сюжету», «Маніфест персонажа» і «Редагування» — головні теми, необхідні для роботи над прозовим твором.

Заняття проходять у вигляді неперервної колективної роботи над текстами та над власним розумінням того, що і як ми робимо зі своїми текстами.

Основною темою воркшопу є дослідження роботи в двох режимах: технологічному, згідно заданих правил, та в спонтанному, у контакті з творчою інтуїцією.

Як відрізнити продуктивну ідею від непродуктивної? Як правильно перетворити ідею в сюжет, а сюжет зробити здоровим і повноцінним? Що робити, коли застрягаєш посередині тексту? Як витворювати персонажів і як прописувати діалоги? Як самому оцінити, наскільки добрий виходить текст і що можна зробити, аби він став кращим? Деякі відповіді приходять від розуміння літературних технік, а деякі народжуються від безпосередньої роботи з власним несвідомим.

Курс націлений на те, аби стимулювати в учасниках усвідомленість того, що і як ми робимо з власним текстом, з тим, аби далі кожен міг продовжити свою роботу над твором та над собою самостійно.

Курс пройде 7, 8 та 9 квітня. Заняття триватимуть 3 години кожного дня.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites