Взаимодействие / Действует

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)

В соціокультурному центрі (4-й поверх) Дніпровської Центральної міської бібліотеки (вул. Воскресенська, 23) відбудеться відкриття виставки графічних робіт «Взаємодія/діє». Запрошуємо усіх бажаючих. «Взаємодія/Діє»- унікальна виставка робіт, організована спільними зусиллями Міністерства внутрішніх справ, громадських активістів та неурядових організацій, яка присвячена важливим процесам перетворень у суспільстві. Автори робіт: Олена Старанчук та Олег Грищенко.

Реформа Поліції стартувала у липні 2015 року. Успіх роботи нових патрульних поліцейських залежить від співпраці з суспільством. Сьогодні громадяни не бояться говорити про правопорушення і звертаються до нової поліції, сприяючи підвищенню рівня безпеки міст України. Реформа Державної служби з надзвичайних ситуацій спрямована на захист громадян у кожному, навіть найвіддаленішому, куточку України. Все це стане можливим завдяки розширенню мережі місцевих пожежних команд та рятувальник підрозділів. На допомогу цим професійним бригадам прийдуть добровольці-вогнеборці – місцеві мешканці, які у будь-який час дня і ночі прибудуть на місці події. Реформа Державної міграційної служби має на меті підвищити стандарти до європейського рівня. На зміну звичайним паперовим паспортам прийшли унікальні біометричні ID-картки. У одному чипі зберігатиметься практично уся інформація про власника картки, що є першим кроком до скасування застарілих бюрократичних процедур. Державна прикордонна служба гарантує безпеку кордонів, особливо в такий складний для України час. Гендерна рівність – філософія роботи органів влади у європейській країни. Чоловіки та жінки мають рівні права. Ми мусимо забезпечити однакові можливості, умови праці та заробітну платню незалежно від статі. Разом з країною повинні змінюватися і ми, руйнуючи перешкоди для людей з обмеженими можливостями, допомагаючи ветеранам АТО та піклуючись про внутрішньо переміщених осіб. Взаємодія – діє!

Виставка підготовлена за сприяння Міністерства внутрішніх справ України. У рамках проекту «Комунікаційна підтримка за залучення громадськості до процесу реформ» міжнародної організації IREX, за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності держдепартаменту США (INL), в партнерстві з Міжнародною організацією з розвитку права (ІDLO) та КП «Київський метрополітен». Адреса: вул. Воскресенська, 23, соціокультурний центр (4-й поверх). Телефон для довідок: (095) 7200148, Олександр.

Другие события сейчас

Выставка
20 декабря 2017 г. - 31 января 2018 г., 10:00
Галерея Фонд Арт (Fund Art), ул. Княгини Ольги, 11
Выставка
21 декабря 2017 г. - 17 февраля 2018 г., 10:00

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites