27 березня 19:00 на сцені академічного театру драми і комедії у супроводі оркестру знову виступатимуть Остап Шутко (скрипка) та Ольга Шутко (віолончель) з програмою MAS QUE NADA.

Програма MAS QUE NADA - це абсолютно нова програма, в якій є і висока класика, і супервіртуозні твори, і музика до кіно, і кавер-версії хітів естради. Цю програму музиканти ще ні разу ніде не грали і саме Дніпро є першим містом, яке побачить нову програму у виконанні відомих музикантів.

Родзинкою програми є те, що вперше в Дніпрі разом Остапом та Ольгою виступлять усі троє їх синів. І якщо піаніст Роман і скрипаль Назар - це молоді, але вже знані музиканти, їх записи легко знайти в інтернеті, то виступ шестирічного Андрія - це щось зовсім нове!

Остап Шутко є одним із найвідоміших музикантів нашого часу. Лауреат міжнародних конкурсів, а також власник багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International та ін.). Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а диски видані в Україні, Італії та США.

Ольга Шутко - віолончелістка-віртуоз. В її репертуарі усі відомі твори для віолончелі. Постійно виступає як соліст та камерний виконавець. Часто виступає з чоловіком, скрипалем Остапом Шутком, має компакт-диски, записи на радіо і ТБ. Її грі притаманні глибина напруга і співучий ліризм, але вона завжди старається довести, що гра на віолончелі може бути також легка і віртуозна – така, як гра на скрипц.