Гурт Вертеп, ще відомий як гурт мандрівних дяків, 9 БЕРЕЗНЯ відсвяткує свій 16-й День Народження Великим концертом в рідному місті, традиційно в music-hall Poplavok.

Подія: https://www.facebook.com/events/1250446308324408/

Відеозапрошення: https://www.facebook.com/VertepGurt/videos/1402922343080889/

Багато музики, нові пісні, потужний танцювальний сет, презентація нового проекту - "ПерЕклади або ПерекладИ"! Пісні братніх народів в перекладі українською, українські пісні перекладені братніми мовами, та ін. експерименти з текстами і музикою. 

А також:
прем'єра пісні на вірш Сергія Жадана "Йона"
презентація мульт-кліпу на пісню Андрєя Макарєвіча в авторському перекладі українською 

майстер-клас Революційної пісні: Бойова традиційна композиція IRA 
нова казково-містична композиція на вірш Лірника Сашка і ще...

Вже за 2 місяці 2017 року гурт Вертеп зіграв кілька десятків концертів серед яких великий виступ на фестивалі Різдвяна Країна Мрій у Дніпрі, концерти для українських воїнів на Донбасі, та прогнав зиму на Масляну в останні вихідні зими відігравши два великих концерти на площі Героїв Майдану. До того ж «Вертеп» отримав премію «Артіс» в номінації «Кращий музичний гурт року», презентував відеокліп «Марш полку Дніпро-1» Марш полку Дніпро-1 , та приготував музичні та відеопрем`єри на початок весни.

Усі секрети поки не розголошуємо. Та повірте, ми ретельно готуємось, і нам буде що показати! Приходьте 9 березня о 19:00 на Січеславську Набережну у Poplavok!

Замовлення квитків: + 38 050 361 62 82.

З гуртом Вертеп – Весна приходить!