Запрошуємо на заняття Недільного клубу!
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» і Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошують на заняття Недільного клубу, яке відбудеться 19 лютого об 11:00.

Заняття передбачатиме перегляд та обговорення документального фільму з історії Голокосту «Шлях до нацистського геноциду». Фільм, створений Меморіальним музеєм Голокосту (Вашингтон, США) та озвучений українською мовою Інформаційним відділом Представництва ООН в Україні, представляє собою короткий огляд історії Голокосту і того, що зробило «остаточне вирішення єврейського питання» можливим.

Використовуючи рідкісні кадри, фільм досліджує зародження нацизму, консолідацію влади в Німеччині, расистську ідеологію нацистів, пропаганду, переслідування євреїв та інших мирних громадян. У документальній стрічці простежено шлях, яким нацисти привели державу до війни і за допомогою своїх союзників знищили мільйони людей, включаючи 6 мільйонів євреїв.

Заняття проводитиме керівник науково-музейного відділу Інституту «Ткума», Музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-р Єгор Врадій.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, Центр «Менора», відео зал (3-й поверх, ліфт Б).