Гений города на Днепре. Дмитрий Яворницкий

До річниці значної події для нашого міста - перейменування центрального проспекту м. Дніпро на честь Дмитра Яворницького – дослідника та популяризатора української історії, неперевершеного знавця козаччини та шукача пам'яток старовини, подвижника в науці, ученого з широким дослідницьким діапазоном, історика-митця, високого патріота України, активного діяча національного руху, щирого українця, видатної людини нашого краю та країни, 19 лютого 2017 р. о 14-й годині у Меморіальному будинку-музеї вченого відбудеться лекція-екскурс «Геній міста на Дніпрі».

Неможливо переоцінити роль Дмитра Івановича Яворницького для нашого міста та краю, для всієї України. І досі майже у кожному куточку міста можна знайти слід, залишений видатним вченим: пам'ятники, освітні та культурні заклади, досліджені території, врятовані реліквії. Місто росте й розвивається, зробивши ставку на індустріальні потужності, але, разом з тим, поруч завжди є незримо присутніми культурні надбання українського народу, зібрані вченим. Й сьогодні творча спадщина вченого продовжує "працювати" на здобуття нових знань, збереження історичних традицій, формування національної самосвідомості українського народу.

Захід проводиться аби усунути всі можливі сумніви громадян щодо доречності надання центральній магістралі міста імені Дмитра Яворницького, аби визначити, що саме зробив вчений для Січеславщини в цілому і нашого міста зокрема, як його діяльність вплинула на розвиток регіону сто років тому та має актуальність і зараз, чому вченого називали й продовжують називати «Козацьким батьком», «живою легендою» та «янголом-охоронцем» міста.

Адрес: Мемориальный дом-музей академика Д.И. Яворницкого 
пл. Шевченко, 5.

Тел. для довідок: 0562-47-27-61.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites