Гений города на Днепре. Дмитрий Яворницкий

Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )
До річниці значної події для нашого міста - перейменування центрального проспекту м. Дніпро на честь Дмитра Яворницького – дослідника та популяризатора української історії, неперевершеного знавця козаччини та шукача пам'яток старовини, подвижника в науці, ученого з широким дослідницьким діапазоном, історика-митця, високого патріота України, активного діяча національного руху, щирого українця, видатної людини нашого краю та країни, 19 лютого 2017 р. о 14-й годині у Меморіальному будинку-музеї вченого відбудеться лекція-екскурс «Геній міста на Дніпрі».

Неможливо переоцінити роль Дмитра Івановича Яворницького для нашого міста та краю, для всієї України. І досі майже у кожному куточку міста можна знайти слід, залишений видатним вченим: пам'ятники, освітні та культурні заклади, досліджені території, врятовані реліквії. Місто росте й розвивається, зробивши ставку на індустріальні потужності, але, разом з тим, поруч завжди є незримо присутніми культурні надбання українського народу, зібрані вченим. Й сьогодні творча спадщина вченого продовжує "працювати" на здобуття нових знань, збереження історичних традицій, формування національної самосвідомості українського народу.

Захід проводиться аби усунути всі можливі сумніви громадян щодо доречності надання центральній магістралі міста імені Дмитра Яворницького, аби визначити, що саме зробив вчений для Січеславщини в цілому і нашого міста зокрема, як його діяльність вплинула на розвиток регіону сто років тому та має актуальність і зараз, чому вченого називали й продовжують називати «Козацьким батьком», «живою легендою» та «янголом-охоронцем» міста.

Адрес: Мемориальный дом-музей академика Д.И. Яворницкого 
пл. Шевченко, 5.

Тел. для довідок: 0562-47-27-61.

Другие события сейчас

Курс
20 декабря, 18:30
ул. Вл. Антоновича (Свердлова), 26
Серия мастер-классов
13 декабря, 18:00
Чичерина 21, оф 513
Терапевтическая группа
6 февраля 2018, 18:30
ул. Исполкомовская, 24, оф. 12
Новогодний марафон торговом комплексе «Наша Правда»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать