Гедда Габлер

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)

Генрік Ібсен
Переклад Наталії Грінченко
Трагіфарс

Режисер-постановник – Діана Айше (м.Київ)
Художник-постановник – Олександр Друганов (м.Київ)
Хореографія – Юлія Соловйова
Вистава "Гедда Габлер" – це експериментальний проект постановчої київської групи в особі Діани Айше (режисер-постановник), Олександра Друганова (художник-постановник), дніпропетровського балетмейстера Юлії Соловйової та акторської команди театру Шевченка. Ця вистава є спробою поєднати класичний твір, роботу талановитих академічних акторів та принципово новий погляд на театр і постановчий процес. Дивує як форма, так і зміст – інша форма акторської гри, елементи перформансу у виставі, захоплююче красива сценографія, відеоряд, робота з пластикою. Все це є результатом натхнення, яке подарував команді дивовижний і загадковий текст п'єси.

Генрік Ібсен – норвезький драматург, відомий у всьому світі як один з найсуперечливіших і глибоких авторів. Його п'єса "Гедда Ґаблер" є своєрідним жіночим варіантом Гамлета, в якому головна героїня дивує екстравагантністю та жорстокістю. На сцені ви побачите історію-загадку, в якій кожний крок героїв мотивується прихованими причинами. Сюжет розгортається на тлі невдалого шлюбу героїні та її зустрічі з минулим в обличчі талановитого науковця Ейлерта Левборга. Перед нами постають два дні у пошуках щастя, сповнені інтриг, одкровення, брехні та пристрасті.

Гедда Ґаблер – це більше, ніж персонаж, вона є уособленням свого часу,
Головна героїня, так як і п'єса вцілому, досліджує Зло як явище. Звідки воно виникає? Хто винен? Де порятунок? Гедда Ґаблер – це всі ми, люди, що блукають у темряві і сподіваються знайти сенс.

У ролях:

Гедда Ґаблер – засл. Артистка України Наталія Тафі
Йорген Тесман – засл. артист України Віктор Гунькин
Юліанна Тесман – засл. артистка України Оксана Петровська
Теа Ельфстед – засл. артистка України Ірина Медяник
Суддя Брак – нар. артист України Михайло Чернявський
Ейлерт Левборг – нар. артист України Василь Крачковський
Служниця Берта – Тетяна Лоза

Більше про виставу тут - http://dianaaishe.wix.com/heddagabler

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites