Line Interaction

17 лютого о 19:00 у Ksi Prostir відбудеться відкриття виставки Line Interaction [абстрактний фігуратив; графіка та відео-арт] і знайомство з художницею. Автор: Дарія Жарікова.

Концепція. Ми не вiдчуваємо себе, доки простір не торкнеться нас. Вiдчуваємо, що iснуємо лише у взаємодії. Знаходимо себе лише зіштовхнувшись з кимось або чимось невідомим раніше. "Торкаючись" іншої душі — знаходимо де починається наш внутрішній світ. Але протиріччя полягає в тому, що насправді "дотику" не існує. Прагнучи з'єднатись — відштовхуємось при зіткненні, і таким чином відчуваєм свої кордони.Тому лінії життя і їх перетин подібні до ілюзії. Ця філософія пояснює низку життєвих ситуацій. Це одні з найбільш хвилюючих субстанцій людини: об'єднання та злиття в єдине ціле, і водночас сильне бажання не втратити себе і внутрішню свободу.

Увага: лише три дні (17, 18, 19 лютого) ви зможете побачити відео-інсталяцію, що працюватиме у рамках виставки. Екпозиція триватиме до кінця лютого, графік гнучкий Справки по тел.: 0982124671.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites