Line Interaction

17 февраля
19:00 Пятница
Вход свободный
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

17 лютого о 19:00 у Ksi Prostir відбудеться відкриття виставки Line Interaction [абстрактний фігуратив; графіка та відео-арт] і знайомство з художницею. Автор: Дарія Жарікова.

Концепція. Ми не вiдчуваємо себе, доки простір не торкнеться нас. Вiдчуваємо, що iснуємо лише у взаємодії. Знаходимо себе лише зіштовхнувшись з кимось або чимось невідомим раніше. "Торкаючись" іншої душі — знаходимо де починається наш внутрішній світ. Але протиріччя полягає в тому, що насправді "дотику" не існує. Прагнучи з'єднатись — відштовхуємось при зіткненні, і таким чином відчуваєм свої кордони.Тому лінії життя і їх перетин подібні до ілюзії. Ця філософія пояснює низку життєвих ситуацій. Це одні з найбільш хвилюючих субстанцій людини: об'єднання та злиття в єдине ціле, і водночас сильне бажання не втратити себе і внутрішню свободу.

Увага: лише три дні (17, 18, 19 лютого) ви зможете побачити відео-інсталяцію, що працюватиме у рамках виставки. Екпозиція триватиме до кінця лютого, графік гнучкий Справки по тел.: 0982124671.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать