Курс занять, який об'єднує філософські вчення Сходу та Заходу.

ПІДХІД: Ми розуміємо філософію як гармонійне поєднання теорії та практики, пізнання себе і оточуючого світу та застосовування цих знань у повсякденному житті.

ТЕМИ ЗАНЯТЬ: Філософія Давньої Індії, Тибету, Китаю (Конфуцій), Єгипту, Греції (Сократ, Платон, Аристотель), Риму (Марк Аврелій, Сенека, Епіктет), Філософія історії, Цикли і ритми історії, Тенденції розвитку сучасного світу.

Розгорнута програма занять за посиланням: http://www.newacropolis.org.ua/uk/philosophy/kurs-z-filosofii/prohrama-navchannia

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ? Курс складається з лекцій та практичних занятть і неформальних зустрічей, діалогів, переглядів і обговорення кіно.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАТИМЕ КУРС? Лекції проходять один раз на тиждень щочетверга. Тривалість курсу — 5 місяців.

ЗВІДКИ ЦЕЙ КУРС? Програма курсу розроблена культурною асоціацією «Новий Акрополь», яка існує з 1957 року. Основою «Нового Акрополя» є філософська школа. Цей курс читається у більш ніж 50 країнах світу. В різних містах Україні — з 1991 р. Більше про нас можна дізнатися тут:http://www.newacropolis.org.ua/uk/about/shcho-take-novyi-akropol.

ЩО ДАЛІ? Після закінчення курсу можна продовжити навчання в «Новому Акрополі» на старших курсах філософської школи та долучатись до культурних, соціальних та волонтерських проектів.

ХТО ВЕДЕ ЗАНЯТТЯ? Наталя Ніколаєнко та Антон Мухін — викладачі «Нового Акрополя».

ДЕ ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ? Чекаємо на вас за адресою: вул.Надії Алексєєнко (Чичеріна) 21, 6 поверх, оф. 612.

Зареєструватись на цикл лекцій можна за посиланням: http://www.newacropolis.org.ua//register/introductory-course/dnipro

Додаткова інформація за телефонами: (068) 856-24-72, (066) 170-68-41.