Фигуры национального возрождения в Сичеслави

27 січня 2017 р. о 16-й годині у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбудеться краєзнавча лекція-екскурс «Постаті національного відродження у Січеславі», яка розпочне у місті цикл ювілейних заходів, приурочених до Року Української Революції 1917-21 рр.

Меморіальний будинок-музей академіка Д.І. Яворницького та відомий краєзнавець, письменник, Заслужений журналіст України, яворницькознавець МИКОЛА ЧАБАН ініціювали проведення циклу краєзнавчих екскурсів», які стануть в нагоді тим, хто прагне дізнатися більше про наше місто та легендарного «Козацького Батька», відомого історика, археолога, етнографа, фольклориста, лексикографа, викладача, колекціонера, письменника й поета, члена низки наукових, культурних, громадських та благодійних організацій краю та країни академіка Дмитра Івановича Яворницького.

На третій лекції циклу «Яворницькіана Миколи Чабана» відбудеться екскурс у події Української національної революції у місті з акцентом на імена видатних наукових, культурних, громадських, політичних діячів краю та рушійні сили, які стояли біля витоків української державності. Їх нащадки стануть почесними гостям заходу в оселі Д.І. Яворницького.

У продовженні теми, викладач кафедри філософії, соціології та історії ДДАЕУ Пахоменков Юрій Геннадійович розповість про власні багаторічні дослідження постаті відомого українського письменника, перекладача, активного громадського та політичного діяча Івана Труби. Зокрема, історик зосередить увагу на зв'язках І.М. Труби з Д.І. Яворницьким, А.Ф. Кащенком та ін. культурними й громадськими діячами, виокремить його роль у розгортанні національних процесів на Січеславщині.

Тел. для довідок: (0562) 47-27-61, (0562) 47-27-33.
Інформаційний ресурс: museum.dp.ua
Сторінки музею у соц. мережах:
facebook.com/budynok1/
twitter.com/D_Yavornytsky

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites