Музыка ХХ столетия

Дитячий абонемент з програмою «Музика ХХ сторіччя»
В програмі:С.Прокоф'єв, М.Равель, Б.Лятошинський, В.Сільвестров, М.Скорик, Є.Станкович
Диригент- лауреат міжнародного конкурсу Іван Чередніченко

Двадцяте століття ознаменувалося безліччю нововведень в мистецтві і літературі, пов'язаних з катастрофічними змінами в суспільній свідомості в період революцій і світових війн.
Музичне мистецтво ХХ століття наповнене новаторськими ідеями. Воно знаменує собою корінний перелом в усіх аспектах музичної мови. У ХХ столітті музика часто служила джерелом відображення страшних епохальних історичних подій, свідками і сучасниками яких було більшість великих композиторів цієї епохи, які стали новаторами і реформаторами.
ХХ століття було століттям різноманітності. Але не всі твори цього століття мали яскраво виражений авангардний характер. Багато композиторів прагнули у своїй творчості до продовження традицій минулого або шукали натхнення в сучасних подіях. Композитори активно продовжують експериментувати в своїх творах і відкривають нові грані і можливості гармонійної мови, образів і структур.

Минуле століття принесло людству важкі випробування, але й обдарувало його приголомшливими відкриттями. ХХ століття - епоха науково-технічної революції. ХХ століття - це також чудовий зліт мистецтва, блискучий розквіт багатьох національних шкіл, ціла плеяда геніальних художників.
Багато творів, написані у ХХ столітті, дуже складні. Їх повноцінне сприйняття вимагає від слухача високої музичної та художньої культури. Проникнути в задум сучасних творів, зрозуміти, що хвилювало авторів, до чого вони прагнули, можна тільки ознайомившись з еволюцією, яку зазнало музичне мистецтво протягом своєї довгої історії, вивчивши різні напрямки і школи, стилі і техніки композиції.

Каса: 372-96-20, 372-96-40, (097) 07 303 18

www.dnepr-philharmonic.com

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites