Рождественская сказка

у Дніпровському Будинку мистецтв (вул. Філософська, 23) відбудеться відкриття Всеукраїнської виставки традиційного народного мистецтва «Різдвяна казка». Така різдвяна виставка відкривається щороку і викликає щиру зацікавленість як у представників підростаючого покоління, так і у дорослих шанувальників народного мистецтва. Ця імпреза, підготовлена колективом Будинку мистецтв та членами Об'єднання майстрів народного мистецтва, яке працює в складі Будинку мистецтв вже п'ятий рік, є традиційним подарунком для мешканців та гостей міста до Новорічних і Різдвяних свят.
У експозиції представлені понад 200 робіт 39 майстрів. Відвідувачі зможуть побачити як різдвяні атрибути, характерні для українських новорічних свят, так і вироби різних видів народного мистецтва: вишивка, гончарство, писанкарство, петриківський декоративний розпис, іграшкарство, роботи з лозо- та соломоплетіння, традиційні жіночі прикраси.

Нині перед Україною гостро стоїть питання брендингу, тобто створення позитивного іміджу за кордоном. У контексті сучасних реалій роль одного з ключових елементів у вирішенні цього завдання покладено на народне мистецтво. Підготовка та успішне проведення виставок робіт майстрів народного мистецтва дозволили колективу Будинку мистецтв зробити свій внесок у формуванні позитивного іміджу нашої держави у світі. Нещодавно до Дніпра повернулась виставка «Мережане диво витинанки», яка була одним із заходів офіційної програми святкування 25-річчя незалежності України в Болгарії (виставку проведено на запрошення Посольства України в Республіці Болгарії у Державному етнографічному музеї Болгарської академії наук та публічній бібліотеці (м.Софія). Частина робіт з цієї виставки (різноманітні витинанки) буде експонуватись в рамках «Різдвяної казки».

На базі виставки планується проведення майстер-класів і зустрічей з майстрами – носіями українських традицій. Бажаючі навчитись народним ремеслам можуть записатись за телефоном: (056) 770-60-97.

Організатори ставлять за мету залучення мешканців міста до більш глибокого знайомства з народним мистецтвом. З цією метою у програмі роботи виставки як завжди проведення колективних лекцій-екскурсій, консультацій провідних майстрів народного мистецтва, засідання «круглого столу» для учасників.

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites