Новогодний карнавал

На виставці представлені ялинкові прикраси з колекції Дніпропетровського національного історичного музею, карнавальні маски др. пол. ХХ ст. з приватної колекції та дитячі малюнки на тему новорічного карнавалу, виконані учнями Дніпропетровської дитячої художньої школи №2
Всім гостям музею на свята ми пропонуємо здійснити невелику мандрівку в минуле і відвідати виставку ялинкових прикрас ХХ ст.. Близько 500 скляних кульок, бруньок, шишок, звіряток, героїв улюблених казок занурять вас у чарівний світ безтурботного дитинства, створять святковий настрій та нагадають історію самого свята. Ви дізнаєтесь про те, коли і навіщо люди почали прикрашати дерева, про перші смачні ялинкові прикраси, про те, як по ялинкових прикрасах можна прослідкувати історію країни...

Ця виставка ніколи б не відбулася, якби не допомога наших відвідувачів, які передавали до музею ялинкові іграшки свого дитинства. Ми дуже вдячні нашим дарувальникам!

Родзинкою цьогорічної виставки стане колекція карнавальних масок жительки Дніпра Лілії Бігєєвої. Маска – є невід'ємною частиною світової культури. Первісна людина почала використовувати маску під час особливих ритуалів посвячення у тайну, відлякування злих духів, що несуть хвороби і нещастя. В Європі з часів давніх греків та римлян маски широко використовувалися в театрі. Тисячолітній венеціанський карнавал неможливий без масок. Карнавальна маска стала частиною і новорічних корпоративів та дитячих «утренников». На виставці представлена 51 маска з пап'є-маше, картону, бархату, пластику. Найстарішою маскою колекції є маска «бабушка-«корябушка» (так називали її в родині Лілії Бігеєвої). Вона дуже важка, тому, що зроблена з пап'є-маше.

Багато років поспіль учасниками новорічної музейної виставки є юні вихованці художньої школи № 2, директор — Бойченко О.І. Учні віком від 9 до 16 працювали з надзвичайним натхненням. Виконано багато цікавих, самобутніх робіт. Понад 150 робіт було надано до оргкомітету виставки. Найкращі 15 робіт демонструються в цій залі, об'єднані темою Новорічного карнавалу на яких зимова казка перетворюється на реалії. Роботи вирізняються чистотою тону, яскравістю кольору, простотою сюжету – одним словом, музичністю.


Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites