Напередодні новорічних свят, коли з кожним днем немов згущається повітря, наповнюючись хвойно-мандариновим запахом, а місто поступово одягається в святкове вбрання, хочеться зробити щось добре, те, чим запам'ятається минуючий рік. Обов'язково що-небудь добре, щоб свято стало дійсно святом для всіх. Під новий рік збуваються найзаповітніші мрії.

Бал-маскарад - це чудова можливість відволіктися від щоденної суєти, провести час з друзями або завести нові знайомства. У цей вечір можна стати героєм улюбленої казки. «Чарівна ніч» - це місце повне сюрпризів, місце де може статися все що завгодно. Організатори хочуть внести нову традицію для жителів міста. Гостей балу буде чекати фуршет з вишуканими стравами і напоями, насичена розважальна програма. Виступи гуртів, музикантів, фокусників, акробатів, пісочна анімація, виступ Dj до самого ранку. Головною подією вечора буде благодійний аукціон, всі кошти виручені з аукціону підуть у Центр соціально-психологічної реабілітації (вул. Тверська,41), Сегеді Соломії на пересадку нирки та бійцям у зону АТО.

До кінця вечора будуть обрані кращі костюми, буде безліч розіграшів, і навіть ті хто не виграють в розіграшах призів все одно заберуть з собою маленький подарунок від організаторів.

Ажреса: вул.Камчатська, 63.