3-4 грудня 2016 року Дніпропетровский театрально-художній коледж і громадська організація «Звичайне диво» збере дітей та молодь від 5 до 30 років більш ніж 15 міст України на

Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва, естради та шоу «ВАРТО-2016».

«ВАРТО-2016» - це фестиваль, який проводиться з метою розвитку дитячо-юнацької творчості, сприяння розвитку талантів та здібностей підростаючого покоління та профорієнтаційної роботи з талановитою молоддю. Це можливість продемонструвати свої здібності на професійній сцені та отримати кваліфіковану оцінку від провідних фахівців театрального мистецтва.

«ВАРТО-2016» - це можливість отримати нові знання на майстер-класах від членів журі та колег, обмінятися досвідом з учасниками та керівниками колективів, а також знайти нових друзів та гарно провести час із користю.

У рамках фестивалю представлені п'ять номінацій, серед котрих учасники проявлять себе у театральних та естрадних постановках, малих театральних формах, художньому слові та вперше в Україні буде визначено переможця у номінації «шоу-номер»: родзинка фестивалю - ВИДОВИЩНИЙ номер вокального, танцювального чи оригінального жанру, з використанням сучасних технологій, видовищних виражальних засобів тощо.

Детальну інформацію про фестиваль, склад журі фестивалю можна дізнатися на сайті ГО «Звичайне диво» http://www.zv-dyvo.org або в групі фестивалю Вконтакті https://vk.com/varto_fest

Організатори та партнери фестивалю

·        Громадська організація «Звичайне диво»

·        Дніпропетровський театрально-художній коледж