В програмі концерту – вірменські танці та пісні у виконанні вихованців культурного центру, а також виступи запрошених гостей, серед яких представники Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, ансамбль українського танцю «Веселка», грузинський танцювальний ансамбль «Ріоні» та багато інших яскравих артистів.

Гості концерту ближче познайомляться з культурою Вірменії та діяльністю нашого закладу. На гостей чекає багато цікавих миттєвостей та сюрпризів.

Вірменській культурний центр «Вардуі» засновано Міжнародним благодійним фондом «Солідарність» у 2013 році. В приміщенні функціонує недільна школа вірменської мови, а також класи з англійської мови, програмування, малювання, співу, народних танців, кулінарії. Діють дошкільна група та футбольна команда. В стінах центру проводяться різноманітні культурні та освітні заходи: виставки, концерти, майстер-класи, покази фільмів, а також благодійні заходи. Ми також приймаємо участь у громадському житті міста, співпрацюємо з національними товариствами, музеями, бібліотеками, учбовими закладами та громадськими організаціями. Наші учні є постійними учасниками міських та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Адреса: м. Дніпро, вул. Леваневського, 13.

Додаткова інформація: (067) 622 20 15.