Що таке Потяг?
Потяг – це культурно-просвітницький івент побудований у форматі зустрічі-доповіді
про мистецтво, літературу, історію, науку, економіку, та соціологію.

Яка мета Потягу?
Потяг створений із метою вийти за вузькі межі повсякденності та побачити широкий світ навколо себе. Ми хочемо говорити про речі, до яких відчуваємо потяг, та на які, часом, не звертаємо увагу, через заклопотаність повсякденними справами.

Для кого Потяг?
Потяг створений для людей, чиї інтереси не обмежені рамками власної професійної діяльності або колом свого найближчого оточення. Ми запрошуємо людей із неосяжною широтою світогляду, необмеженою ні географічно, ні технологічно, ні соціально.

Що буде відбуватися на зустрічі?
Основний формат зустрічі – це доповідь. Теми доповідей будуть кожного разу змінюватись. Ми запрошуємо спікерів, які бажають виступити із власною доповіддю, яка виствітлює одну із наступних тем: мистецтво, література, історія, наука, економіка, та соціологія. Якщо ви бажаєте стати спікером, напишіть нам на [email protected]

Хто є організаторами Потягу?
Ідея івенту належить Kaiiax. Івент організований за підтримки освітнього хабу #Spalah.

I ось 24 листопада ми проводимо перший івент, тема якого:
Хто Створив Долину Кремнію?

В чому секрет San Francisco Bay Areа, та як з'явився світовий центр технологій? Чому жодному регіону не вдається відтворити успіх Долини Кремнію? Від фруктових садів до науково-дослідних лабораторій до безпілотних авто: що рухає регіон, який народжує інновації?

Реєстрацiя: goo.gl/LxzPhQ