Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх любителів поезії на презентацію нової поетично збірки поета Олександра Кучеренка (Сашка Обрія) «І.ДЕ.Я».

Збірка «І.ДЕ.Я» складається з трьох розділів: насіння, дерево та яблуко (і + де + я). До першої частини увійшли обрані вірші з дебютної книги автора в новій редакції. Другий розділ вміщує переважну більшість римованих творів, написаних Олександром за останні два роки. «Яблуко» ж складається виключно з верлібрів.

Книга наповнена урбаністичними сюжетами, котрі постійно переплітаються з образами природи. Відлуння цього поєднання простежується і у зовнішньому дизайні збірки. «На розвороті збірки зображена варіація фрагменту картини Мікеланджело Буонаротті «Народження Адама». Дві руки тягнуться одна до одної. Одна уособлює технократичний світ, друга – природу. Це два основних варіанти розвитку цивілізації, між якими людина постійно має обирати свій шлях». Сам Сашко вбачає вихід у поступовому відродження зв'язку людини з природою, частковому, а то й повному, поверненню до витоків – гармонійного співіснування людини та природи.

Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію!

Місце: Дніпровська Центральна міська бібліотека, вул. Воскресенська, 23, соціокультурний центр, 4 поверх

Телефон для довідок: (056) 745-20-52.