Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих завітати на фотовиставку та відвідати майстер-клас з української жестової мови.

Фотовиставка розповідає історії чоловіків, жінок, дітей з Швеції та України, які, спираючись на право жити гідно, знайшли свій шлях у житті.

Фотовиставка вже побувала в 15 країнах світу. В Україні виставка була доповнена українськими історіями людей з інвалідністю. Учасники фотовиставки – політичний діяч Валерій Сушкевич, юна піаністка із синдромом Дауна Ліза Халявченко, спортсмен з пауерліфтингу Артем Гудзенко, громадський діяч Сергій Кіт – знають, як долати бар'єри.
Як розповідає Артем Гудзенко, його участь у фотовиставці для того, щоб довести, що ти людина і ти чогось вартий.

Протягом місяця починаючи з 11 листопада кожний бажаючий безкоштовно зможе оглянути експозицію виставки в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23, лекційний зал, 3 поверх.

Організаторами заходу виступили: Посольство Швеції в Україні, Шведський Інститут, ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпровської Центральної міської бібліотеки.