Узоры судьбы

Виставка «Візерунки долі» Макаренко Світлани Петрівни, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, керівника гуртка «Вишивка» зразкового художнього колективу «Школа рукоділля» КПНЗ «Центр позашкільної роботи №1» Дніпропетровської міської ради

З 25 жовтня по 18 листопада 2016 року у музеї «Літературне Придніпров’я» працюватиме виставка з вишивки «Візерунки долі».

На цій виставці представлені твори з вишивки члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, керівника гуртка «Вишивка» – Макаренко Світлани Петрівни та її вихованців. Їх вироби – це піднесений світ краси й фантазії, схвильована розпвідь про думки та почуття людини, барвистий світ натхненних образів.

Світлана Петрівна твердо впевнена, що предки залишили нам у спадщину величезне багатсво, і наш обов’язок не тільки не втратити нічого з неоціненних скарбів, а й примножити їх і передати наступним поколінням, вона поставила перед собою завдання – зберігти нащадкам старовинні візерунки; техніки вишивки та її кольорову гаму; передати своєрідність декоративного мистецтва різних регіонів України; відшукати рідкісні орнаменти, авторські роботи; розробити нові візерунки або передати старі – новими техніками чи барвами.

Палітра узорів, технік та кольорів вишивки в Україні наскільки багата, що їх все життя можна вивчати і черпати з них натхнення для нових робіт. А їх за 18 років праці з дітьми немало. Це - рушники, серветки, панно, подушки, доріжки, картини, ялинкові прикраси, гольниці, сорочки, жіночі сумки, обкладинки на кобзар та паспорти, закладки, карта України та інше.

Саме на цій виставці можна побачити, як зростає та багатіє скарбниця рукотворних творів. Серед цих скарбів є немало яскравих робіт, які розкривають красу і творчу повінь юної душі, що виконали кращі вихованки Світлани Петрівни.

Протягом останніх п’яти років, на високому професіональному рівні, Світлана Петрівна організувала та провела сім персональних виставок, що відбулися у музеї «Літературне Придніпров’я» (м. Дніпро), у Дніпропетровському Будинку мистецтв, у приміщенні Картинної галереї Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, у відділі документів з питань мистецтв Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, у Київському музеї Гетьманства, у приміщенні культурно-видовищного комплексу «Доходното зданіє» у м. Русе, Болгарія, згодом ця виставка експонувалась у містах Софія, Пловдєв, Бургас. Виставки отримали високу оцінку фахівців, викликали велику зацікавленість та популярність серед місцевих жителів, приїжджих гостей, влкючно з іноземцями. Всі відвідувачі цих експозицій отримали неймовірну насолоду від української народної вишивки.

Щиро запрошуємо вас на урочисте відкриття виставки 25 жовтня 2016 року о 15.00 у дивовижний світ мистецтва вишивки, де вмілі руки вишивальниць створюють дива, що милують очі, торкаються найтонших струн людської душі.

Чекаємо на вас за адресою: музей «Літературне Придніпров’я», пр.. Д.Яворницького, 64. Музей працює з 10.00 до16.30. Вихідні дні: понеділок, четвер. Тел. (056) 778-01-00.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites